Hakkımızda

Emin Kurye 2013 yılında  Moto kurye olarak hizmet vermek amacıyla faaliyete başlamıştır.

Temel prensibi koşulsuz müşteri memnuniyeti olan Emin Kurye, çalışma ilkeleriyle her zaman kaliteyi hedefleyen pek çok kurum ve kuruluşa çözüm ortağı olmuştur.

Kuruluş aşamasında İmzalı, İmzasız gibi hizmet modelleriyle hizmete başlamış, müşteri beklentilerine paralel olarak Kişiye Özel, Sözleşmeli, Kimlik Şartlı, Randevulu dağıtım gibi hizmet modelleriyle hizmet yelpazesini genişletmiştir. 2013 yılında İstanbul içi Motorlu Kurye birimini kurarak gün içi saatli teslimat hizmetini de vermeye başlamıştır.2013 yılından itibaren bir çok önde gelen firmanın eli ayağı olmuştur.

‘’İstanbul’da Ayak Basmadığımız Yer Kalmayacak’’ sloganıyla yola çıkan Emin Kurye her bölgede şube ve acentelikler açarak sloganının gereğini yerine getirmek amacındadır.

Ulaştırma Bakanlığı’nın Türkiye geneli dağıtım yapma yetkisi veren P2 yetkili belgesi alan ilk firmalarından olan Aras Kurye verdiği kaliteli hizmetin sistemli hale getirildiğinin belgesi olarak İSO 9001 ve OHSAS 2008 belgelerini de almıştır.

VİZYON

Sektördeki deneyimlerimizle ileri teknolojiyi etkin kullanarak her geçen gün farklılaşan müşteri ihtiyaçlarına özgün çözümler üreten sektörde fark yaratan lider firma olmak.

 

MİSYON

Kanunlara, toplumsal değerlere, çevreye ve insana saygıdan ödün vermeden hızlı ve kaliteli hizmet sunmaya devam ederek, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamanın çalışanların mutluluğuyla paralel olduğu bilinciyle hareket edip tüm paydaşlara sürdürülebilir fayda sağlamak.